• Deti na hokej

• Máte doma malého športovca alebo športovkyňu, ktorý túži objaviť čaro ľadového hokeja alebo len vyskúšať niečo nové? Čakáme Vás na našom zimnom štadióne v Topoľčanoch 06.10.2024 o 16:00 hod.Podujatie "Deti na hokej" je tu práve pre vás!

Cieľom podujatia „Deti na hokej“ je ukázať chlapcom vo veku od 4 do 9 rokov a dievčatám vo veku od 4 do 10 rokov krásu a zábavu tohto dynamického kolektívneho športu. Pod vedením skúsených trénerov si deti vyskúšajú prvé korčuliarske kroky a základné hokejové zručnosti v priateľskej atmosfére plnej zábavy. Na začiatok nie je potrebné vedieť korčuľovať. Stačí odvaha prihlásiť sa a chuť učiť sa nové veci.Prečo sa pridať?Projekt "Deti na hokej" je skvelou príležitosťou pre deti, aby sa naučili disciplíne, tímovej spolupráci a získali nové zručnosti potrebné pre hokej hravou formou. Tento šport ich vedie k zodpovednosti a vytrvalosti, umožňuje im nájsť nových kamarátov a poskytuje skvelý doplnok k vzdelaniu. Pre rodičov je to možnosť zoznámiť sa s hokejovým prostredím a podporiť svoje deti v športovaní.

Čo deti na ľade čaká?

Deti sa môžu tešiť na zábavné cvičenia na ľade, ako sú prekážkové dráhy, naháňačky a streľba na bránku, všetko hravou formou, pričom na nich budú po celý čas dohliadať profesionálni tréneri.

Ako sa zapojiť?

Stačí vyplniť REGISTRAČNÝ FORMULÁR tu kliknúť https://www.hockeyslovakia.sk/sk/deti-na-hokej/registracia a prísť v daný termín 06.10.2024 o 16:00 hod. na zimný štadión v Topoľčanoch.

Vstup je zdarma. Pridajte sa k nám a buďte súčasťou tohto úžasného dobrodružstva na ľade!

Tešíme sa na vás HC Topoľčany !

• Svetový deň mlieka na školách

• Svetový deň mlieka na školách je medzinárodná iniciatíva, ktorá si kladie za cieľ zvýšiť povedomie o význame konzumácie mlieka a mliečnych výrobkov u detí a mládeže. Tento deň podporuje zdravé stravovacie návyky, poukazuje na dôležitosť vápnika pre rast kostí a celkový vývoj a prispieva k vzdelávaniu o výživných hodnotách mlieka. Organizuje sa každoročne na školách po celom svete a pomáha šíriť povedomie o zdraví prostredníctvom mliečnych produktov. Zapojili sme sa aj MY !

• Zberová súťaž SMS – Starý Mobil Sem!

• V rámci projektu „RECYKLOHRY“ je aj v tomto roku vyhlásená zberová súťaž nefunkčných a vyradených mobilných telefónov  „Starý Mobil Sem!“ Súťaž v zbere starých mobilov potrvá do konca októbra 2024. Následne budú mobily odovzdané na ekologickú recykláciu. Najúspešnejšie školy a taktiež aj najaktívnejší jednotlivci, ktorí nájdu a odovzdajú najviac mobilov, môžu získať zaujímavé ceny.

Preto neváhajte a pohľadajte doma všetky staré mobily a prineste ich do školy. Spýtajte sa aj svojich príbuzných a známych, u ktorých sa určite nájde nejaký nepotrebný  telefón. Môžete tak získať odmenu pre seba, pre našu školu, ale hlavne tým pomôžete prírode.

Prinesené mobily vložte do vrecka, vrecko označte svojím menom, priezviskom a triedou a vhoďte ho do zbernej nádoby pri školskej jedálni.

Vopred ďakujeme za všetky prinesené mobily.