• Výlet do Štúrova

• V dňoch 10. - 12.6. 2024 sa 18 žiakov 8.A a 7.A zúčastnilo výletu v Štúrove.Žiaci boli ubytovaní v areáli termálneho kúpaliska Vadaš, takže si dosýta užili všetky „vodné radovánky“, ktoré kúpalisko ponúka.
            Počas pobytu navštívili aj Katedrálu Panny Márie a sv. Vojtecha v Ostrihome.
            Podvečernými prechádzkami spoznávali krásy Štúrova, Ostrihomu .
             Žiaci  sa spoznali navzájom aj v inom prostredí, ako je škola a utužili triedny kolektív.

• Divadlo v angličtine

• Žiaci 6.A a 6.B triedy si pripravili krátke divadelné predstavenie v anglickom jazyku pre svojich kamarátov z 1. – 4. ročníka.
            6.A si zahrala a zaspievala scénku z The Lion King, 6.B si vybrala Fozen.
            Zároveň si zahrali rôzne scénky zo života: Na stretnutí kamarátov, Rodina a priatelia na obede, Bussines meeting, ktoré sa odohrali v ,,reštaurácii,,

Video 1 ,Video 2,Video 3 , Video 4 ,Video 5,Video 6,Video 7

• Slávik Slovenska -krajské kolo

• Na krajskom kole speváckej súťaže Slávik Slovenska našu školu krásne reprezentovala Tamarka Turčanová z 2.A. Pri speve ľudovej piesne ju na harmonike sprevádzal p. L. Viater z Urminiec.