• Odhlasovanie zo stravy

• Základná škola, Bojná 76

Školská jedáleň

Oznam pre stravníkov

Oznamujem všetkým stravníkom, ktorí sa stravujú v Školskej jedálni Základnej školy, Bojná 76, že odhlasovanie stravy je možné formou internetu na základe prihlasovacieho mena a hesla dieťaťa/žiaka.

Postup odhlasovania:

1. Otvorenie stránky školy -  zsbojna.edupage .org
          2. Jedálny lístok ŠJ

3.   Jedáleň /na hornej lište/

4.   Na zobrazenom jedálnom lístku je aktuálna ponuka a možnosť výberu :

Jedálny lístok č.1, ktorým sa odhlasuje ZŠ + MŠ  a

Jedálny lístok č. 2, ktorý slúži iba na nahliadnutie pre materskú školu.

Predchádzajúci- nasledujúci znamená posun podľa týždňov.

5.  Prihlásenie (vpravo hore na lište) - zadať meno a heslo(každý žiak/dieťa má svoje).

6.  Odhlásiť stravu znamená odstrániť fajočku zo štvorčeka.

1. Po vykonaní požadovaných zmien sa odhláste zo systému.

• Žiaci, ktorí odoberajú desiatu aj obed, si môžu odhlásiť zvolenú stravu aj samostatne (okrem materskej školy).
          • Termín  odhlasovania je deň vopred do 13,30 hod.

Stravu nie je možné odhlásiť ráno v daný deň. Ak ste včas dieťa/žiaka z obeda neodhlásili, môžete si obed vyzdvihnúť do vlastného obedára v čase výdaja obeda, t. j. od 11,30-13,30 hod. Obed do obedára sa vydáva len v prvý deň neprítomnosti dieťaťa/žiaka v škole. Na ostatné dni musíte dieťa/žiaka odhlásiť.

• Ak nemáte prístup na internet, odhlásiť sa môžete podľa uvedených podmienok na tel.čísle:038/5373387
          •  Za odhlasovanie zo stravy v plnom rozsahu zodpovedá zákonný zástupca dieťaťa/žiaka.
          • Nakoľko je tento spôsob odhlasovania prepojený s čipovým systémom, je nutné, aby stravníci nosili čipy.

Iveta Chnápková

vedúca ŠJ